BİZ SİZİ

ARAYALIM

LOKASYON

ULAŞIM VE YATIRIM İÇİN AYRICALIKLI KONUM

İSTANBUL’UN YAŞANACAK EN GÜZEL
SEMTLERİNDEN BİRİ SULTANBEYLİ’DE

3. Köprü Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede, aynı zamanda hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergâhında. Ayrıca Gölbahçe Evleri, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyol bağlantı yollarına da çok yakın konumda.

Gölbahçe Evleri’yle, çevredeki alışveriş merkezlerine, Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne, Sultanbeyli’de inşa edilecek yeni üniversite kampüsü ve Üsküdar-Çekmeköy metrosuna (Söğütlüçeşme-Sultanbeyli arasını 15 dakikaya indirecek olan Üsküdar-Çekmeköy metro hattının bir bağlantısı olan Sultanbeyli metro hattı, Sabiha Gökçen Havalimanı’na kadar devam edecek.) komşu olmanın tadını çıkarın, her zaman sosyal imkanların yanı başında olun.
· 3. Köprü
· METRO
· HASTANE
· ÜNİVERSİTE
· PAŞAKÖY GİŞELERİ
· SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

ÇOCUĞUNUZUN BÜYÜMESİ İÇİN GÜZEL BİR YER

Anadolu ve Avrupa Yakası arasındaki ana ulaşım arteri üzerinde bulunan Sultanbeyli, temiz su kaynaklarına yakınlığı sayesinde, İstanbul’un yaşanılacak en güzel semtlerinden biri. Gölbahçe Evleri de hem bu güzel lokasyonu hem de önemli ulaşım kanallarına yakınlığıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
Bu site Suryapı tarafından hazırlanmıştır. Tüm hakları saklıdır.